Wspomnienia

Minęły prawie dwa lata od ostatniego wpisu na moim blogu.

Milczenie nie było spowodowane jakimś traumatycznym przeżyciem, lecz raczej wydarzeniem natury technicznej. Portal Onet.pl na którym prowadziłem bloga zlikwidował blogosferę. Zarchiwizowane pliki trzymałem w komputerze mając nadzieję, że jeszcze kiedyś uda mi się je otworzyć. I okazało się, że Deon działa na tej samej platformie programowej co onetowy blog. Dlatego mogłem zaimpotrować moje pliki pod nowym adresem blogowym: tatamaracje.blog.deon.pl

Przez te dwa lata trochę się zmieniło. Wszyscy staliśmy się nieco starsi. O ile po mnie i Miszy to tak aż bardzo nie widać, to po Zo i Frankim aż nadto. Mamy teraz w domu dwóch nastolatków, którzy zaczynają przechodzić swój okres burz i naporów. Zośka ma 14 lat, Franek 13. Opisywanie ich perypetii rodzinnych nie jest już tak zabawne jak kilka lat temu. Zdaniem naszych dzieci upublicznianie ich prywatnego życia uwłacza ich godności. Szanuję to, dlatego niniejszy blog zmienia nieco swój profil i ciężar gatunkowy przenosi na sferę dotyczącą moich osobistych przemyśleń na temat życia małżeńskiego, rodzinnego.

Ponieważ blog znajduje się na religijnym portalu Deon, refleksje będą też pewnym świadectwem mojej wiary w Boga. „Tata ma rację”, to trochę prowokacyjny tytuł na bloga. Tak naprawdę nie chodzi tu o mnie, tylko o Ojca w niebie. Abba Ojcze!

 

 

O tatamaracje

Z wykształcenia politolog, dziennikarz i doradca życia rodzinnego. Z miłości mąż i ojciec dwójki obecnie nastolatków: Zosi i Franka. Lubię pisać, tworzyć wszelakie formy pisane od bloga, poprzez recenzje książkowe na drobnych utworach literackich kończąc. Obecnie pracuję w drukarni akademickiej i prowadzę kursy przygotowawcze dla narzeczonych.
Ten wpis został opublikowany w kategorii Bez kategorii. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *