Klub Legendarnych Koników

Dowiedziałem się ostatnio, że Zo wymyśliła i założyła w swojej klasie KLK, czyli Klub Legendarnych Koników. Członkiniami tego elitarnego klubu są: oczywiście Zo w roli prezeski, Gabrysia (zastępczyni), Marta i Ula. Nie wiem dokładnie czym zajmuje się klub, ale zostałem zapoznany z Wielką Ksiągą Legendarnych Koników, w której są narysowane i opisane wszystkie legendarne koniki i kucyki. Podejrzewam, że w szkole odbywają się tajne spotkania klubu, podczas których omawiane są kolejne kandydatury do tytułu legendarnego konika.

Cieszę się, że Zo ma nową pasję, która ją pochłania i angażuje plastycznie oraz literacko (sama tworzy fantastyczne rysunki i opisy koników). Oby tylko zawsze miała taki sam zapał do odrabiania lekcji. Wtedy nie mielibyśmy z nią żadnych kłopotów.

O tatamaracje

Z wykształcenia politolog, dziennikarz i doradca życia rodzinnego. Z miłości mąż i ojciec dwójki obecnie nastolatków: Zosi i Franka. Lubię pisać, tworzyć wszelakie formy pisane od bloga, poprzez recenzje książkowe na drobnych utworach literackich kończąc. Obecnie pracuję w drukarni akademickiej i prowadzę kursy przygotowawcze dla narzeczonych.
Ten wpis został opublikowany w kategorii Dzieci, Rodzinne i oznaczony tagami , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *