Urodzinowa gradka dla dziadka

To była bardzo udana niedziela, pełna wrażeń i radosnych chwil. To była niedziela dla dziadka Bolka, któremu postanowiliśmy wyprawić urodziny – jubileuszowe – siedemdzisiąte. Była wspólna msza święta w parafii jubilata, rodzinne spotkanie i sesja zdjęciowa z dziećmi i wnukami w studiu fotograficznym. A potem odbyło się przyjęcie w Zagrodzie Bamberskiej. Pogoda dopisywała, więc mogliśmy siedzieć na zewnątrz pod parasolami, a dzieci mogły wybiegać się na placu zabaw, wyskakać na trampolinie. Byli goście, najbliższa rodzina, tort, świeczki i chóralne ,,sto lat”. Było pyszne jedzenie, humory dopisywały, a szanowny jubilat miał dobrą okazję do roztaczania wspomnień z czasów młodości. Dziadek był szczęśliwy i to chyba najważniejsze wrażenie dzisiejszego dnia.

Dziękuję wszystkim, którzy byli z nami w tym dniu, którzy stworzyli wspaniałą atmosferę rodzinnego święta. Kto wie, kiedy i czy w ogóle nadarzy się jeszcze taka okazja do wspólnego spotkania?

O tatamaracje

Z wykształcenia politolog, dziennikarz i doradca życia rodzinnego. Z miłości mąż i ojciec dwójki obecnie nastolatków: Zosi i Franka. Lubi pisać, tworzyć wszelakie formy pisane od blogu, poprzez recenzje książkowe na utworach literackich kończąc. Obecnie pracuje w drukarni naukowej.
Ten wpis został opublikowany w kategorii Dzieci, Rodzinne i oznaczony tagami , , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *