Z kronikarskiego obowiązku

Po pierwsze: 20 maja na świat przyszedł Patryk – drugi syn Moniki i Marcina. Modlimy się o jego zdrowie, bo Patryczek przyszedł na świat nieco wcześniej niż było to planowane. Czekamy na dobre wieści.

Po drugie: dziś Zo straciła swojego drugiego mleczaja. Ukręciła go pani dentystka Lidia z zaprzyjaźnionej przychodni koło mojej pracy. Młoda pacjentka zniosła zabieg bardzo dzielnie. Po dwudziestu minutach od wyrwania jak gdyby nic wróciła do przedszkola.

Po trzecie: nie ma już z nami Caruso. Rybce wyraźnie nie przypadło do gustu nasze towarzystwo i podczas naszej nieobecności w domu Caruso w desperackim kroku wyskoczył z akwarium. Znalazł wolność, ale niestety chyba już na drugim świecie. Dzieci zbytnio nie rozpaczały. Stwierdziły, że nie ma powodu, bo przecież można kupić drugą rybkę. Od czego są rodzice i ich pieniążki….

O tatamaracje

Z wykształcenia politolog, dziennikarz i doradca życia rodzinnego. Z miłości mąż i ojciec dwójki obecnie nastolatków: Zosi i Franka. Lubię pisać, tworzyć wszelakie formy pisane od bloga, poprzez recenzje książkowe na drobnych utworach literackich kończąc. Obecnie pracuję w drukarni akademickiej i prowadzę kursy przygotowawcze dla narzeczonych.
Ten wpis został opublikowany w kategorii Bez kategorii. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *